1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Brendog
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 23:09
Зачленет:
18 Септември 2016
Мислења:
46
Допаѓања:
36
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
24 Септември 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Brendog

Intern, Машко, 23

Brendog последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2020 во 23:09