1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bravo
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 09:02
Зачленет:
12 Декември 2015
Мислења:
191
Допаѓања:
304
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Роденден:
20 Јули 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Bravo

Gaining Experience, Машко, 33

Bravo последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum list, 16 oктомври 2019 во 09:02