1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат brasica

 1. dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  319
  Допаѓања:
  265
  Поени од трофеи:
  325
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,509
  Допаѓања:
  25,579
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. Ghost

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  302
 4. jozomk

  Intern
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  197
 5. kocani

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. Pandovski

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  114
  Допаѓања:
  97
  Поени од трофеи:
  100
 7. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 8. tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,028
  Допаѓања:
  1,541
  Поени од трофеи:
  612