1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
braobrao
Последна активност:
7 Јули 2019
Зачленет:
23 Декември 2015
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
23 Јануари 1996 (Возраст: 23)

Сподели

braobrao

Intern, Машко, 23

braobrao последен пат беше виден (како):
7 Јули 2019