1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BrankoD
Последна активност:
3 Јули 2019
Зачленет:
31 Август 2012
Мислења:
23
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
11 Април 1988 (Возраст: 31)

Сподели

BrankoD

Intern, Машко, 31

BrankoD последен пат беше виден (како):
3 Јули 2019