1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BrandNew
Последна активност:
27 Јули 2016
Зачленет:
25 Април 2012
Мислења:
142
Допаѓања:
85
Поени од трофеи:
50

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
15 Мај 1989 (Возраст: 31)

Сподели

BrandNew

Gaining Experience, Машко, 31

BrandNew последен пат беше виден (како):
27 Јули 2016