1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Branchez
Последна активност:
3 Јуни 2012
Зачленет:
3 Февруари 2011
Мислења:
52
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
147

Следачи 1

  1. GS1
Пол:
Машко

Сподели

Branchez

Intern, Машко

Branchez последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2012