1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Brajan
Последна активност:
10 Мај 2020
Зачленет:
21 Јуни 2016
Мислења:
16
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
20

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Јули 1995 (Возраст: 25)

Сподели

Brajan

Intern, Машко, 25

Brajan последен пат беше виден (како):
10 Мај 2020