1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
brainiac
Последна активност:
16 Јануари 2019
Зачленет:
3 Април 2008
Мислења:
17
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170

Сподели

brainiac

Intern

brainiac последен пат беше виден (како):
16 Јануари 2019