1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bozoo
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 01:10
Зачленет:
9 Јуни 2012
Мислења:
328
Допаѓања:
293
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
7 Јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Bozoo

Gaining Experience, Машко, 29

ej brat nova mi e ali mi e zemena preku diler taka da jas ja dobiv samo kutijata drugo nisto so nea zemena e znam samo od anhoch 8 Мај 2013

Bozoo последен пат беше виден (како):
Прегледува тема LapTop ASUS ROG Zephyrus S (GX701GWR), 1 Јуни 2020 во 01:10