1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bozidar
Последна активност:
1 Јуни 2020
Зачленет:
26 Март 2009
Мислења:
78
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко
Роденден:
10 Јануари 1971 (Возраст: 49)

Сподели

bozidar

Intern, Машко, 49

bozidar последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2020