• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од bowi

  1. B

    Универзитет за Информатички Технологии – Охрид

    kroki брате жал ми е што камуфлажата не ти успеа, на каков сакаш јазик зборувај, пак ќе си лесно препознатлив. Најтрагично е што на едно место велиш "ако сте храбри, не се кријте зад псевдоними", a ти тука толку неуспешно се прикриваш што дури жал ми е за тебе. Не сакам многу да коментирам, но...
На врв Дно