1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by borko_mk

 1. borko_mk
  Испрати

  LG V30

  Како мислиш мал е главниот сензор?
  Мислење од: borko_mk, 31 Август 2017 Во форумот: Мобилни телефони
 2. borko_mk
 3. borko_mk
 4. borko_mk
 5. borko_mk
 6. borko_mk
 7. borko_mk
 8. borko_mk
 9. borko_mk