1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
borko_mk
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 00:14
Зачленет:
29 Јуни 2016
Мислења:
11
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
15 Мај 1987 (Возраст: 33)

Сподели

borko_mk

Intern, Машко, 33

borko_mk последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 00:14