1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by BorisSapphire

 1. BorisSapphire
 2. BorisSapphire
 3. BorisSapphire
 4. BorisSapphire
  Испрати

  Airbrush Compressor Kit

  Некој инфо?
  Мислење од: BorisSapphire, 31 Март 2020 во 12:13 Во форумот: Off-topic теми
 5. BorisSapphire
 6. BorisSapphire
 7. BorisSapphire
 8. BorisSapphire
  Испрати

  Logitech G920 Web Cam

  up.
  Мислење од: BorisSapphire, 26 Март 2020 Во форумот: Купувам
 9. BorisSapphire
  Како што гласи насловот, барам Logitech G920.
  Тема од: BorisSapphire, 25 Март 2020, 3 одговори, Во форумот: Купувам
 10. BorisSapphire
 11. BorisSapphire