1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои BorisSapphire ги следи

 1. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,556
  Допаѓања:
  25,673
  Поени од трофеи:
  2,377
 2. fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,206
  Допаѓања:
  1,850
  Поени од трофеи:
  355
 3. krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,141
  Допаѓања:
  9,750
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,116
  Допаѓања:
  2,376
  Поени од трофеи:
  1,692
 5. Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,530
  Допаѓања:
  10,566
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. TodoT

  Gaining Experience, Машко, 39, од Гевгелија
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  70