1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат BorisSapphire

 1. Garfield'

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  75
 2. Marko Stefkovski

  Intern, Машко, 14, од Skopje n.dracevo
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 3. TodoT

  Gaining Experience, Машко, 39, од Гевгелија
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  70
 4. ^SaFt^

  Gaining Experience, Машко, од Gevgelija
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  100