• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Борче

Роденден
26 јануари 1993 (Возраст: 28)
Професија
graphic designer
Музика
Рап
Програмски јазици
c++
Најчесто користени апликации
Maya
Омилен спорт
фудбал
На врв Дно