1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
borceg
Последна активност:
3 Јануари 2020
Зачленет:
27 Април 2010
Мислења:
10
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

borceg

Intern

borceg последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2020