1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boojan
Последна активност:
2 ноември 2011
Зачленет:
26 Февруари 2009
Мислења:
74
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

boojan

Intern

boojan последен пат беше виден (како):
2 ноември 2011