1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bontino2
Последна активност:
15 Септември 2019 во 04:07
Зачленет:
21 ноември 2012
Мислења:
170
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
80

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 Февруари 1982 (Возраст: 37)

Сподели

Bontino2

Intern, Машко, 37

Bontino2 последен пат беше виден (како):
15 Септември 2019 во 04:07