1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bons
Последна активност:
10 Декември 2019 во 17:08
Зачленет:
9 Април 2007
Мислења:
236
Допаѓања:
66
Поени од трофеи:
220
Пол:
Машко

Сподели

bons

Gaining Experience, Машко

bons последен пат беше виден (како):
10 Декември 2019 во 17:08