1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bonka
Последна активност:
24 Февруари 2020
Зачленет:
26 Август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Женско
Роденден:
26 Април 1987 (Возраст: 32)

Сподели

bonka

Intern, Женско, 32

bonka последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020