1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Боле
Последна активност:
6 Јули 2020 во 23:22
Зачленет:
14 Јануари 2011
Мислења:
9
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
70

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

Боле

Intern, Машко, од Skopje

Боле последен пат беше виден (како):
6 Јули 2020 во 23:22