1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Boko
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 18:40
Зачленет:
14 oктомври 2010
Мислења:
9
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
80
Роденден:
23 Септември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Boko

Intern, 31

Boko последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 18:40