• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
bokiscout
Реакции
1,998
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Како Acer мониторте во 26ка? :D
  bokiscout
  bokiscout
  Уште сум немал прилика да работам на нив сум ги ѕирнал само на поминување aма ми изгледаат oversized. 27инчери со IPS се?

  П.С. ако се толку дорби да крадеме по еден, ама не кажуј на никој дека сме ние?
  тотето
  тотето
  Па да мислам 27" се ама 16:10 па немаш толку широк екран. Да ти е кеф да работиш на нив, а не на оние 15" 4:3 мониторчиња.
  По некоја случајност да не си на финки?
  bokiscout
  bokiscout
  да 1ва годниа смер кни... да не сме колеги?
  тотето
  тотето
  Па така некако... Приметив дека го постира истиот фејсбук фејл што го имаа ставено во фејсбук групата на финки :D

  Ајде и со среќа калкулус ако мислиш да полагаш...
  bokiscout
  bokiscout
  фала и на тебе
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно