1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bokirulz
Последна активност:
11 Мај 2020
Зачленет:
24 Јануари 2011
Мислења:
39
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
60
Роденден:
4 Февруари 1987 (Возраст: 33)

Сподели

bokirulz

Intern, 33

bokirulz последен пат беше виден (како):
11 Мај 2020