1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bokiiiiiiiiiiiiiii
Последна активност:
18 Септември 2019
Зачленет:
10 Септември 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
11 Декември 1999 (Возраст: 19)

Сподели

Bokiiiiiiiiiiiiiii

Intern, Машко, 19

Bokiiiiiiiiiiiiiii последен пат беше виден (како):
18 Септември 2019