1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boki_mk
Последна активност:
22 Мај 2011
Зачленет:
25 Април 2010
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

boki_mk

Intern

boki_mk последен пат беше виден (како):
22 Мај 2011