• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од boki000

  1. B

    [Туторијал] Ова е пропратен туторијал на измената на мојата тема на windows 7

    Ako mozes da mi kazes kako go napravi izgledot na desktopot taka. rocket dock go napraviv ali toa drugoto pretpostavuvam deka e rainmeter nz kako da go napravam a sakam kako tvoeto pls kazi kako :D Sry za latinica
На врв Дно