• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Bojmaliev

 1. B

  Problem so rezolucija

  не не. Проблемот ми е што таа сама се мени дури кога ставив windows 7 нонстоп. а на xp само на игрите
 2. B

  Problem so rezolucija

  ќе видам што ќе направам
 3. B

  Problem so rezolucija

  мониторот не е бидејки имам пробано со друг монитор, а сега за графичката ми е купена пред неколку месеци па еднаш менав кулер на графичката бидејки претходниот мн зуеше, па сеа што се сетив сите овие проблеми од тогаш ми се појавиа, баш ќе пробам нешто неубаво да не е ставена , а ако не е до...
 4. B

  Problem so rezolucija

  Здраво, имам јас еден голем проблем. Имав xp и понекогаш кога играв counter strike 1.6 имав проблем онака автоматски сликата да се преполови потоа, ја слимнував играта долу на TaskBar и повторно ја подигав. По некое време си го форматирав комјутерот ставив windows 7 и имав проблеми со...
На врв Дно