1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bojan1983
Последна активност:
19 oктомври 2019 во 15:28
Зачленет:
7 Февруари 2016
Мислења:
25
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
23 Април 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Bojan1983

Intern, Машко, 36

Bojan1983 последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2019 во 15:28