1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bojan Van Buuren
Последна активност:
30 Март 2020 во 18:22
Зачленет:
20 Мај 2013
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
13 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

Bojan Van Buuren

Intern, Машко, 30

Bojan Van Buuren последен пат беше виден (како):
30 Март 2020 во 18:22