1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bojan J
Последна активност:
18 ноември 2018 at 00:07
Зачленет:
11 Јули 2013
Мислења:
34
Допаѓања:
38
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
8 Јануари 1990 (Возраст: 28)
Локација:
Skopje

Сподели

Bojan J

Intern, Машко, 28, од Skopje

Bojan J последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 18 ноември 2018 at 00:07