1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bojan.hristovski
Последна активност:
23 Февруари 2011
Зачленет:
3 Мај 2007
Мислења:
17
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
28 Август 1982 (Возраст: 37)

Сподели

bojan.hristovski

Intern, 37

bojan.hristovski последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2011