1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bojan.Georgievski
Последна активност:
29 Мај 2020 во 19:25
Зачленет:
13 oктомври 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
26 Април 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Bojan.Georgievski

Intern, Машко, 24

Bojan.Georgievski последен пат беше виден (како):
29 Мај 2020 во 19:25