1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bojan.bb
Последна активност:
25 Март 2020
Зачленет:
7 Мај 2010
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Сподели

bojan.bb

Intern

bojan.bb последен пат беше виден (како):
25 Март 2020