1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bojan.74
Последна активност:
11 Декември 2010
Зачленет:
11 Јуни 2010
Мислења:
10
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
30 Септември 1997 (Возраст: 22)

Сподели

bojan.74

Intern, 22

bojan.74 последен пат беше виден (како):
11 Декември 2010