• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од [email protected]

 1. B

  Радио Предаватели

  Ke moze li nekoj da mi nabavi semicka za edno 10 watten predavatel stereo/mono ne e bitno samo da imam pokrienost okolu 5-10 km i da ne e nekoja epten komplicirana... :D Dokolku nekoj najde nesto neka ja postira tuka ili neka mi prati na mail.. [email protected]
 2. B

  Неограничено СМС пораки кон сите македонски оператори

  Zosto na linkot od torrentot mi dava 404-File not found... Da ne ima nekoja finta .. ?:chudenje:
На врв Дно