• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Роденден
13 јули 1992 (Возраст: 28)
Прекар
Boki
Професија
Elektronicar
Најчесто користени апликации
Windows Live Messeger,Skype,Opera..
На врв Дно