1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои bogoevski ги следи

 1. abraxass

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  110
 2. Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,846
  Допаѓања:
  3,945
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,680
  Допаѓања:
  6,929
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,998
  Допаѓања:
  4,703
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,289
  Допаѓања:
  6,400
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. dzuljo

  Intern, Машко, 45, од Skopje
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65
 7. efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  279
  Допаѓања:
  230
  Поени од трофеи:
  331
 8. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,452
  Допаѓања:
  12,629
  Поени од трофеи:
  2,202
 9. Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,311
  Допаѓања:
  2,382
  Поени од трофеи:
  1,365
 10. gdamjan

  On your way to fame
  Мислења:
  2,240
  Допаѓања:
  517
  Поени од трофеи:
  802
 11. gOJDO

  Мислења:
  9,072
  Допаѓања:
  12,643
  Поени од трофеи:
  2,317
 12. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,408
  Допаѓања:
  10,252
  Поени од трофеи:
  2,342
 13. gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,204
  Допаѓања:
  1,637
  Поени од трофеи:
  812
 14. igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,053
  Допаѓања:
  3,004
  Поени од трофеи:
  1,717
 15. ivsss

  V.I.P, Машко, 41
  Мислења:
  324
  Допаѓања:
  613
  Поени од трофеи:
  205
 16. JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,774
  Допаѓања:
  1,884
  Поени од трофеи:
  612
 17. KireAMD

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  878
  Поени од трофеи:
  280
 18. kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,323
  Допаѓања:
  3,719
  Поени од трофеи:
  2,217
 19. marti_a_n

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 20. marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,157
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  812