1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bogev4eboy
Последна активност:
30 Декември 2018
Зачленет:
30 Април 2011
Мислења:
271
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
252

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

bogev4eboy

Intern, Машко

bogev4eboy последен пат беше виден (како):
30 Декември 2018