1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boge_k
Последна активност:
23 Февруари 2017
Зачленет:
11 Април 2007
Мислења:
68
Допаѓања:
70
Поени од трофеи:
150
Локација:
Skopje

Сподели

boge_k

Gaining Experience, од Skopje

boge_k последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2017