1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bocki
Последна активност:
4 Април 2009
Зачленет:
13 Јануари 2009
Мислења:
10
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

Bocki

Intern

Bocki последен пат беше виден (како):
4 Април 2009