1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Boce!
Последна активност:
2 oктомври 2019
Зачленет:
4 Август 2017
Мислења:
113
Допаѓања:
161
Поени од трофеи:
90
Роденден:
5 Јануари 1977 (Возраст: 42)

Сподели

Boce!

Gaining Experience, 42

Boce! последен пат беше виден (како):
2 oктомври 2019