1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobster
Последна активност:
20 ноември 2019 во 14:28
Зачленет:
15 Август 2013
Мислења:
15
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
12 Декември 1987 (Возраст: 31)

Сподели

bobster

Intern, Машко, 31

bobster последен пат беше виден (како):
20 ноември 2019 во 14:28