1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат bobmkd

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. ogYo

  Intern, 25
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. pavle

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 4. tomi4manU

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0