1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobmkd
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 16:43
Зачленет:
18 ноември 2008
Мислења:
372
Допаѓања:
191
Поени од трофеи:
412

Ги следи 1

Следачи 4

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

bobmkd

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Моментален статус: (нема) 15 Декември 2011

bobmkd последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 16:43