Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Трофеи освоени од bobid1010

 1. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 2. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 3. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 4. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 5. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 6. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно