1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobid1010
Последна активност:
15 Август 2019
Зачленет:
19 Јули 2016
Мислења:
52
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1996 (Возраст: 24)

Сподели

bobid1010

Intern, Машко, 24

bobid1010 последен пат беше виден (како):
15 Август 2019